WITAMY NA STRONIE OSK AUTO-KURS!


ROZPOCZĘCIE KURSU 06.07.2026 GODZ.14.00 ZAPRASZAMY!

Brak wolnych miejsc na czerwcowe kursy. Zapraszamy na kursy rozpoczynające się w lipcu

DNIA 5 CZERWCA BIURO NIECZYNNE!

Spokojnie — wszystkie wcześniej umówione jazdy odbywają się zgodnie z harmonogramem

Mistrzowie motoryzacji 2019!

Jest nam niezmiernie miło poinformować że OSK Auto Kurs zajął zaszczytne 1 miejsce w kategorii powiatowej oraz 2 miejsce w kategorii wojewódzkiej dla najlepszej Szkoły Jazdy w konkursie Mistrzowie Motoryzacji 2019 organizowanym przez Gazetę Krakowską i Dziennik Polski!

auto-kurs.eu

Profesjonalizm, doświadczenie, skuteczność – nauka jazdy na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców kategorii B, przygotowując ich do bezpiecznego, odpowiedzialnego i pewnego poruszania się po drogach. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta, przyjazną atmosferę oraz nowoczesne metody nauczania. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych instruktorów nauka jazdy staje się skuteczna, komfortowa i dostosowana do potrzeb każdego uczestnika kursu. Dołącz do grona zadowolonych kursantów i rozpocznij swoją drogę do zdobycia prawa jazdy z nami.

ZERKNIJ CO POWIEDZIELI O NAS NASI KURSANCI

  • Klaudia
    Szczerze polecam! Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu - zarówno teoretycznego, jak i praktycznego. Bardzo dobra organizacja, dostosowanie godzin jazdy do kursantów. Miła i ciepła atmosfera. Instruktorzy z ogromną wiedzą, którą przekazują w zrozumiały sposób - z pasją i sercem podchodzą do swojej pracy. Dziękuję za poświęcony czas, wyrozumiałość i cierpliwość! Pełen profesjonalizm, gorąco polecam!
    Klaudia
  • Krystian
    Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu oba egzaminy zdane za pierwszym razem, miła atmosfera, profesjonalne wytłumaczenie sytuacji na drodze jak i na wykładach, najlepsza instruktorka Anna. Dziękuję za poświęcony czas i wyrozumiałość, pełen profesjonalizm polecam serdecznie.
    Krystian
  • Paulina
    Super szkoła jazdy!!! Miła atmosfera. Ciekawe wykłady. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego z kursantów. Brak presji podczas nauki. Szkoła świetnie przygotowuje do egzaminów. Jako instruktora serdecznie polecam Pana Marka.
    Paulina
  • Daria
    Świetna praktyka, szczegółowa teoria ale w zabawnym nastroju, zawsze miła atmosfera możliwość dostosowania godzin praktyk do potrzeb kursanta! Jestem tak zadowolona, że gdyby była taka możliwość to robiłabym kurs jeszcze przez kilka lat :D Polecam!!!
    Daria
  • Daniel
    Bardzo dobre podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera, profesjonalni i wymagający instruktorzy. Gorąco polecam Pana Marka, doświadczony i cierpliwy instruktor, świetnie uczy.
    Daniel
  • Dawid
    Polecam całego serca szkołę tą szkołę jazdy! Super atmosfera mili i kompetentni instruktorzy. Teoria jak i praktyka za 1 razem
    Dawid
  • Dominik
    Bardzo polecam ta szkołę !!!! Wykłady bardzo dobrze wytłumaczone i z humorem, Bardzo miła atmosfera, indywidualne podejście do kursanta, można dostosować jazdy do swoich preferencji. Atrakcyjna cena bez ukrytych kosztów!! Jazdy z Panem Markiem Kociarą rewelacja! Bardzo duże doświadczenie, spokój, konkretny, wymagający po ok 20h jazd, ale to owocuję bardzo dobrym przygotowaniem do codziennej jazdy jak i na egzamin. Polecam Pana Marka gorąco! Najlepsza szkoła jazdy w Tarnowie moim zdaniem.
    Dominik
  • Małgorzata
    Bardzo polecam!!! Wszyscy Instruktorzy z b dobrym podejściem do kursanta, z wysoką kulturą osobistą,kompetentni i punktualni!!! Wykłady prowadzone ciekawie i rzeczowo, godziny jazd zawsze można dopasować do potrzeb pracy/szkoły. Miła sympatyczna Atmosfera!!! Gorąco polecam :)
    Małgorzata